Actualitate· 1 min citire

300 de doljeni izolați la domiciliu

Trei doljeni au fost băgați în carantină forțată. Au fost căutați de autorități, noaptea trecută

Trei doljeni au fost băgați în carantină forțată. Au fost căutați de autorități, noaptea trecută

Scris de Hantea Octavia Publicat: 27 feb. 2020, 10:56

297 de persoane sunt izolate la domiciliu, conform celui mai nou bilanț întocmit la nivelul județului Dolj, iar 17 probe au fost trimise la analiză. 

Potrivit Prefecturii Dolj, toate persoanele care sunt izolate la domiciliu s-au întors din Italia.Pe lângă cele 17 probe pentru care se așteaptă răspuns, au mai fost trimise trei probe, rezultatele fiind negative.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate