Actualitate· 1 min citire

A intrat cu mașina într-o casă din Craiova. Șoferul a ajuns la spital

accident imparatul traian

accident imparatul traian

Scris de Hantea Octavia Publicat: 15 oct. 2019, 10:34

Un tânăr în vârstă de 21 de ani, din Moțăței, a ajuns la spital, marți dimineață, după ce a pierdut controlul volanului și a intrat cu mașina într-o casă.

Potrivit poliției, acesta circula pe strada Împăratul Traian din Craiova , iar la intersecția cu strada Pictor Ion Andreescu, din cauza neatenției în timpul condusului, a pierdut controlul volanului și a lovit un imobil situat în zona respectivă.Șoferul a suferit mai multe răni, echipajul medical ajuns la fața locului luând decizia să fie transportat la spital pentru îngrijiri de specialitate.Potrivit IPJ Dolj, în această cauză a fost întocmit dosar penal pentru vătămare corporală din culpă.sursă foto INFO TRAFIC CRAIOVA SI DOLJ

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate