Advertising
Cetățeni bulgari prinși în flagrant de dare de mită, după denunțul unor polițiști din Bechet

Cetățeni bulgari prinși în flagrant de dare de mită, după denunțul unor polițiști de frontieră
Scris de Hantea Octavia Publicat: 21 nov. 2019, 14:04
Miercuri, 20 noiembrie 2019, procurorul desemnat din cadrul Parchetului de pe lângă Tribunalul Dolj, împreună cu ofițerii de poliție judiciară din cadrul Direcţiei Generale Anticorupţie – Serviciul Judeţean Anticorupţie Dolj, în urma activităţilor complexe desfăşurate, au surprins în flagrant doi cetăţeni bulgari, unul dintre aceştia în timp ce oferea către doi polițiști de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Bechet, suma de 150 euro pentru a nu lua măsurile legale în urma depistării mai multor cartușe cu ţigări şi sticle cu alcool.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























