Actualitate· 1 min citire

Consilieri transportați în portbagajul unei mașini, după ce zona a fost inundată

 Consilieri transportați în portbagajul unei mașini, după ce zona a fost inundată

Consilieri transportați în portbagajul unei mașini, după ce zona a fost inundată

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 27 mai 2021, 16:54

În urma ploii mai multe zone din Craiova au fost inundate

Consilieri locali transportați în portbagajul unei mașini către autoturismele personale, după ce parcarea Stadionului Oblemenco a fost inundată. 

Câțiva consilieri municipali craioveni au fost transportați în portbagajul unei mașini, până la autoturismele personale. S- a întâmplat astăzi, în parcarea Stadionului „Ion Oblemenco” din Craiova, după ce zona a fost inundată în urma ploii torențiale.Luna aceasta sedința de consiliu local a avut loc la Stadionul Oblemenco, pentru respectarea regulilor impuse de pandemie.Cel care și-a ajutat colegii a fost consilierul liberal Marian Vasile.În urma ploii mai multe zone din Craiova au fost inundate.Sursa: Realitatea de Dolj

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate