Advertising
CREȘTERE ÎNGRIJORĂTOARE A CAZURILOR DE METASTAZE OSOASE. DR. MIHAI SABIN MĂGUREAN: „TRATAMENTELE REDUC NEVOIA DE CHIRURGIE”

CREȘTERE ÎNGRIJORĂTOARE A CAZURILOR DE METASTAZE OSOASE. DR. MIHAI SABIN MĂGUREAN: „TRATAMENTELE REDUC NEVOIA DE CHIRURGIE”
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 4 sept. 2025, 21:26
Medicul primar ortopedie – traumatologie Mihai Sabin Măgurean a declarat joi seară, la Medika TV, că a observat o creștere a numărului de pacienți cu metastaze osoase, fenomen aflat în directă legătură cu creșterea cazurilor de cancer la nivel global.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:2520:55 – Ediție explozivă Culisele Statului Paralel. Anca Alexandrescu îi demască pe cei care au creat dezastrul din Energetică
- 15:19Siteul și aplicațiile de la cadastru sunt parțial funcțional, după aproape o lună de la atacul cibernetic masiv
- 13:155 plaje din România au primit certificarea „Blue Flag”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























