Actualitate· 1 min citire

Dolj: Alţi doi pacienţi cu COVID-19 au decedat

Dolj: Alţi doi pacienţi cu COVID-19 au decedat

Dolj: Alţi doi pacienţi cu COVID-19 au decedat

Scris de Ionut Jifcu Publicat: 16 sept. 2020, 13:31

Cei doi doljeni se aflau în spital și aveau și alte probleme de sănătate

Două decese din cauza coronavirusului au fost înregistrate, în județul Dolj, în ultimele 24 de ore. 

Potrivit surselor din rândul autorităților locale, este vorba despre doi bărbați, ambii în vârstă de 65 de ani.

Cei doi doljeni se aflau în spital și aveau și alte probleme de sănătate.

Numărul total al doljenilor răpuși de complicațiile provocate de acest virus a ajuns la 58.

Sursa: Realitatea de Dolj

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate