Advertising
Dolj: O șoferiță a vrut să evite un fazan și a ajuns cu mașina într-un șanț

Dolj: O șoferiță a vrut să evite un fazan și a ajuns cu mașina într-un șanț
Scris de Hantea Octavia Publicat: 27 mai 2020, 16:28
O șoferiță în vârstă de 24 de ani, din comuna doljeană Almăj, a pierdut controlul mașinii, astăzi, încercând să evite un fazan, și a juns cu aututoturismul în șanț. Potrivit IPJ dolj, aceasta era singură în mașină în momentul producerii evenimentului rutier și a scăpat teafără. „O femeie de 24 de ani, din comuna Almăj, în timp ce conducea un autoturism pe DN 6 Ișalnița - Craiova, a încercat să evite un obstacol și a intrat cu autoturismul într-un șanț. Femeia era singură în autoturism. În urma evenimentului rutier, au rezultat doar pagube materiale”, anunță reprezentanții IPJ Dolj.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























