Actualitate· 1 min citire

FOTO. Două persoane rănite după ce maşina în care se aflau a intrat într-un gard de beton

FOTO. Două persoane rănite după ce maşina în care se aflau a intrat într-un gard de beton

FOTO. Două persoane rănite după ce maşina în care se aflau a intrat într-un gard de beton

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 17 oct. 2020, 17:40

Victimele au fost preluate de un echipaj al Serviciului de Ambulanţă Judeţean (SAJ) Vâlcea

Două persoane au ajuns la spital, sâmbătă, după ce au intrat cu autoturismul într-un gard de beton, pe drumul naţional DN 67, în localitatea vâlceană Bărbăteşti.

Victimele au fost preluate de un echipaj al Serviciului de Ambulanţă Judeţean (SAJ) Vâlcea.

"La Bărbăteşti, pe DN 67, s-a petrecut un accident rutier, un autoturism a intrat într-un gard. Sunt 2 victime. Intervine GI Govora cu 1 ASAS cu modul de descarcerare şi 2 ambulante SAJ. Cele două victime au fost preluate de ambulanţa", a declarat purtătorul de cuvânt al ISU Vâlcea, Cătălin Popescu.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate