Actualitate· 1 min citire

FOTO. Imaginile cu o oaie surprinsă în centrul Craiovei au stârnit reacţii pe site-urile de socializare

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 23 aug. 2018, 16:01

Fotografiile cu o oaie, surprinsă în centrul municipiului Craiova şi postate pe pagina de Facebook Craiova Cetatea Banilor Las Vegasul Romaniei, s-au viralizat pe site-urile de socializare şi făcut deliciul internauţilor.

Potrivit sursei citate, fotografiile cu ovina au fost surprinse în noaptea de miercuri spre joi, în jurul orei 3.00, în Piața Mihai Viteazul din Craiova.„Asta este ultima, ma asteptam la cai dar oi frate“, spune un utilizator Facebook.Altcineva comentează: „E oras smart are OaierLess!“.Alt internaut face trimitere la gazonul deplorabil de pe Stadionul „Ion Oblemenco“, reconstruit cu 50 de milioane de euro: „Pai daca gazonul e asa prost si nu tine de foame, cauta si ea mai prin centru“.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate