Actualitate· 1 min citire

Impact între un autobuz și o mașină, în Craiova. O femeie a ajuns la spital

84e8677e-b30c-4d4b-9c5c-a7e8ca0840b5

84e8677e-b30c-4d4b-9c5c-a7e8ca0840b5

Scris de Hantea Octavia Publicat: 4 iun. 2019, 19:07

O femeie în vârstă de 52 de ani, din Craiova, pasagera unui autobuz care se deplasa pe o stradă din Valea Roșie, a fost transportată la spital, marți seară, fiind rănită ușor în urma impactului dintre autobuz și un alt autoturism.

Din primele date, spun reprezentanții IPJ Dolj, o șoferiță, în vârsta de 56 de ani, din Craiova, ar fi întors pe linia continuă, fără să se asigure și astfel a avut loc impactul.În cauză a fost întocmit dosar penal pentru săvârșirea infracțiunii de vătămare corporală din culpa.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate