Actualitate· 1 min citire

Mai mulți craioveni și-au pierdut plăcuțele de înmatriculare, pe străzile inundate

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 10 iun. 2018, 10:45

10 plăcuțe de înmatriculare pierdute de autoturismele care, sâmbătă, au trecut prin străzile acoperite de apă, în Craiova, au fost recuperate de polițiștii de la rutieră.

Purtătorul de cuvânt al IPJ Dolj, Cosmin Grădinaru, a declarat că doar o singură persoană și le-a și recuperat.„Au fost aduse 10. Este vorba despre plăcuțe de înmatriculare pierdute atunci când autoturismele au trecut prin apă. Au venit mai multe persoane să întrebe de numere, însă doar unul le-a recuperat. Restul probabil nu au fost aduse”, a agafirm reprezentantul IPJ Dolj.Furtuna și ploaia au provocat mai multe probleme, în Craiova, sâmbătă seara.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate