Actualitate· 1 min citire

S-au schimbat șefii la patru posturi de poliție din Gorj

Scris de Hantea Octavia Publicat: 3 iul. 2018, 23:50

Șefi noi la patru posturi de poliţie comunale din judeţul Gorj! Este vorba de structurile din Arcani, Peştişani, Bîlteni şi Fărcăşeşti.

Potrivit reprezentanților IPJ Gorj, noul şef de post de la Arcani este Gabriel Gheorghe Panait. La conducerea Postului de poliţie de la Peştişani de Marius Groasnicu, iar cel de la Bîlteni este condus de Lucian Alin Creţan. De asemenea agentul Marian Mădălin Vicol a câştigat concursul pentru funcția de conducere a postului de poliţie din Fărcăşeşti.Toți cei patru polițiști au obţinut note peste 9 la concursul organizat de IPJ Gorj.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate