Actualitate· 1 min citire

Șoferiță în stare gravă după ce a lovit frontal un TIR

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 31 iul. 2018, 22:36

O femeie este în stare gravă și urmează să fie trimisă la spital, după ce autoturismul pe care îl conducea a intrat frontal într-un TIR, pe DN 65, la Pielești.

În urma impactului, șoferița a rămas încarcerată în autoturism.„O femeie care conducea un autoturism dinspre Balș spre Craiova a pierdut controlul și a intrat pe contrasens lovind un TIR. Se pare că femeia ar fi în stare gravă”, a afirmat purtătorul de cuvânt al IPJ Dolj, Cosmin Grădinaru.La ora transmiterii acestei știri, traficul rutier pe DN 65 se desfășura pe o singură bandă.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate