Actualitate· 1 min citire

Subprefectul de Dolj, învestit în funcție

Subprefectul de Dolj, învestit în funcție

Subprefectul de Dolj, învestit în funcție

Scris de Hantea Octavia Publicat: 30 ian. 2020, 13:01

Daniela Dobrin a depus, joi, jurământul ca subprefect al judeţului Dolj, evenimentul derulându-se prin sistemul de videoconferință, la sediul Ministerului Administraţiei şi Internelor aflându-se ministrul Marcel Vela. 

Daniela Dobrin a depus, joi, jurământul ca subprefect al judeţului Dolj, evenimentul derulându-se prin sistemul de videoconferință, la sediul Ministerului Administraţiei şi Internelor aflându-se ministrul Marcel Vela. 

Daniela Dobrin a mai ocupat  funcția de director al Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă Dolj și al Agenției Județene pentru Prestații Sociale Dolj.Aceasta a venit în locul lăsat liber, la finele anului trecut, de către Cristian Șovăilă

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate