Actualitate· 1 min citire

VIDEO. Un şofer a plecat cu pompa de carburant după el şi a condus aşa mai mulţi kilometri

VIDEO. Un şofer a plecat cu pompa de carburant după el şi a condus aşa mai mulţi kilometri

VIDEO. Un şofer a plecat cu pompa de carburant după el şi a condus aşa mai mulţi kilometri

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 18 oct. 2020, 11:01

Imaginile au ajuns pe site-urile de socializare, iar comentariile sunt pe măsură

Poliţiştii din Olt şi din Dolj caută un şofer oltean care a plecat cu pompa de la staţia de carburant după autoturism.

Oamenii legii nu au reuşit încă să-l identifice pe şoferul unui Opel Zafira înmatriculat în judeţul Olt, iar cei care au postat filmul spun că este vorba despre un bărbat care circulă des între Slatina şi Craiova.

Imaginile au ajuns pe site-urile de socializare, iar comentariile sunt pe măsură.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate