Politica· 1 min citire

Important lider PSD şi-a anunţat retragerea

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 23 iun. 2018, 14:45

Preşedintele PSD Olt, vicepremierul Paul Stănescu, a declarat, sâmbătă, că va renunţa la conducerea organizaţiei judeţene.

Stănescu a afirmat că organizaţia va fi preluată de preşedintele executiv, şeful CJ Olt, Marius Oprescu.„Astăzi fac public un lucru: nu că mă bate gândul, sigur mă voi retrage de la preşedinţia organizaţiei Olt şi am să-l propun colegilor mei pe Marius Oprescu să preia frâiele organizaţiei PSD Olt. Vine o vreme, dacă eşti conştient şi normal la cap, când trebuie să te dai la o parte pentru că fizic lucrurile vin de la sine”, a declarat Paul Stănescu.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Politica