Advertising
Peste 50 de oameni au fost salvați de pe munte, în ultimele 24 de ore. Avertisment al salvamontiștilor

Peste 50 de oameni au fost salvați de pe munte, în ultimele 24 de ore. Avertisment al salvamontiștilor
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 10 ian. 2026, 10:52
Peste 50 de turiști au fost salvați de pe munte în ultimele 24 de ore, potrivit datelor transmise de Salvamont România. Dintre aceștia, 14 au avut nevoie de transport la spital cu ambulanțele SAJ, SMURD sau Salvamont.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:59Gravidele nu vor mai fi singure în sala de nașteri
- 14:24Cum a apărut Florin Piersic la 90 de ani. Maestrul a participat la Piatra Fest 2026
- 14:15Orange anunță schimbări la tarifele de roaming, la început de sezon estival
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























