Advertising
Românii au luat cu asalt ghișeele, ca să beneficieze de bonificația de 10% pentru taxele și impozitele mărite

Românii au luat cu asalt ghișeele, ca să beneficieze de bonificația de 10% pentru taxele și impozitele mărite
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 5 ian. 2026, 14:36
Agențiile fiscale sunt pline de oameni care așteaptă la rând pentru a-și achita obligațiile către stat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:24Cum a apărut Florin Piersic la 90 de ani. Maestrul a participat la Piatra Fest 2026
- 14:15Orange anunță schimbări la tarifele de roaming, la început de sezon estival
- 13:39Călin Georgescu avea dreptate. De la 1 iulie, românii vor plăti facturi mai mari la apă: „Urmează o criză teribilă!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























