Advertising
Șoc pentru o mamă din Iași: și-a lăsat copilul la grădiniță, dar l-a găsit adus acasă de polițiști

Șoc pentru o mamă din Iași: și-a lăsat copilul la grădiniță, dar l-a găsit adus acasă de polițiști
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 13 ian. 2026, 20:32
Și-a lăsat copilul la grădiniță, dar l-a găsit adus acasă de polițiști
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:24Cum a apărut Florin Piersic la 90 de ani. Maestrul a participat la Piatra Fest 2026
- 14:15Orange anunță schimbări la tarifele de roaming, la început de sezon estival
- 13:39Călin Georgescu avea dreptate. De la 1 iulie, românii vor plăti facturi mai mari la apă: „Urmează o criză teribilă!”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























