Advertising
Tânăr de 18 ani, găsit mort într-o cameră de serviciu a restaurantului în care lucra. Detaliu șocant dezvăluit de presa locală

Tânăr de 18 ani, găsit mort într-o cameră de serviciu a restaurantului în care lucra. Detaliu șocant dezvăluit de presa locală
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 11 ian. 2026, 19:39
Un tânăr de 18 ani a fost găsit fără viață într-o cameră de serviciu a unui restaurant din Bistrița, unde, de altfel, lucra fără forme legale. Publicația locală Bihoreanul susține că băiatul ar fi avut probleme medicale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:24Cum a apărut Florin Piersic la 90 de ani. Maestrul a participat la Piatra Fest 2026
- 14:15Orange anunță schimbări la tarifele de roaming, la început de sezon estival
- 13:39Călin Georgescu avea dreptate. De la 1 iulie, românii vor plăti facturi mai mari la apă: „Urmează o criză teribilă!”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News



























