Advertising
Val de disponibilizări la CEO: peste 300 de angajați pleacă de la 1 mai

Disponibilizări Complexul Energetic Oltenia
Scris deRealitatea de Craiova
Publicat30 apr. 2026, 08:05
Sursărealitatea.net
Peste 300 de salariați ai Complexului Energetic Oltenia vor părăsi compania începând cu 1 mai, însă disponibilizările nu se vor opri aici.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:39Călin Georgescu avea dreptate. De la 1 iulie, românii vor plăti facturi mai mari la apă: „Urmează o criză teribilă!”
- 10:21Cod roșu de caniculă în aproape toată România. Temperaturile urcă până la 41 de grade
- 07:39Caniculă sâmbătă în toată țara. 16 județe, sub avertizare Cod portocaliu / Duminică va fi Cod roșu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























