Advertising
Cristi Chivu, după titlul câștigat cu Inter: „Este meritul băieților. Eu? Sărbătoresc cu o țigară”

Cristi Chivu
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 4 mai 2026, 08:47
Antrenorul Cristian Chivu și-a felicitat jucătorii după ce Inter Milano a devenit campioana Italiei, subliniind că succesul aparține în totalitate echipei. Tehnicianul român a mărturisit că trăiește bucuria titlului la fel de intens ca în perioada în care evolua ca fotbalist.
Citește și
- 14:09„Trofeul Mihai Leu”. Spectacol de drone în memoria lui Mihai Leu, la startul super rally
- 13:46David Popovici, cel mai bun timp în seriile de la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
- 07:48Cupa Mondială 2026. La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

























