Advertising
FCSB a făcut doar egal cu Unirea Slobozia: „Un meci slab făcut de noi”

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 12 mai 2026, 09:09
Florin Tănase a criticat prestaţia FCSB-ului după remiza cu Unirea Slobozia, şi a spus că echipa a făcut un meci slab, în ciuda ocaziilor create.
Citește și
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
- 07:48Cupa Mondială 2026. La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimi
- 11:29Surpriză în lotul FCSB: Florin Tănase a lipsit din cantonamentul din Olanda! Ce urmează pentru Lixandru
- 08:15Moment special pentru David Popovici la Vatican! Campionul României s-a întâlnit cu Papa Leon al XIV-lea și i-a oferit un cadou simbolic
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News


























