Sport· 1 min citire

Fotbaliştii Craiovei au efectuat vizita medicală, înainte de primul cantonament

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 19 iun. 2018, 09:38

Componenţii echipei Universitatea Craiova au efectuat vizita medicală la Policlinica Sportiva din Craiova.Miercuri, elevii lui Devis Mangia pleacă spre Hall in Tirol pentru stagiul de pregătire centralizat.Echipa din Craiova a terminat sezonul trecut la Ligii I pe locul 3, cu 38 de puncte acumulate.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Sport