Sport· 1 min citire

Handbal. CSM Slatina a anunţat jucătoarele de care se desparte

Realitatea de Craiova
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 25 iun. 2018, 11:12

Şase jucătoare s-au despărţit în această vară de echipa de primă ligă CSM Slatina.

Potrivit reprezentanţilor echipei slătinene, au plecat Mihaela Popescu, Carmen Veșcă, Sonia Seraficeanu, Dana Vălean, Diana Diaconu si Mădălina Pușcaș.Echipa CSM Slatina a reuşit menţinerea în Liga Naţională de Handbal după desfăşurarea unui turneu de baraj, în care a reuşit să se impun în faţa „divizionarelor“ CS Neptun şi CS Mioveni.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

Mai multe știri din Sport