Advertising
Tenis de masă: Echipa feminină a României s-a calificat la Jocurile Olimpice!

Tenis de masă: Echipa feminină a României s-a calificat la Jocurile Olimpice!
Scris de Realitatea de Craiova Publicat: 21 feb. 2024, 12:19
Elevele lui Viorel Filimon și Mihaela Ștef au avut un parcurs excelent la aceste Mondiale
Citește și
- 09:21Lionel Messi a devenit primul jucător din istorie care a marcat în 7 meciuri consecutive la Cupa Mondială
- 22:33David Popovici a câștigat aurul la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 14:09„Trofeul Mihai Leu”. Spectacol de drone în memoria lui Mihai Leu, la startul super rally
- 13:46David Popovici, cel mai bun timp în seriile de la 100 m liber la Trofeul Settecolli
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Craiova și pe Google News

























